W dniach od 15.07 do 28.07 przebywamy na urlopie. Zamówienia będą realizowane po powrocie.

O sklepie

Witajcie w Mali Clothes, w miejscu gdzie tworzymy i szyjemy dla małych i to oni są tu najważniejsi.

Cieszymy się ,że zainteresowała Cię nasza oferta i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Jesteśmy małą, niezależną firmą i możemy poszczycić się metką 100% made in Poland. Mali Clothes to suma pracy lokalnych szwalni i zakładów krawieckich oraz najlepszej jakości materiały.

Nasza marka to proste, ponadczasowe i wygodne kroje dla naszych małych klientów. W każdy produkt wkładamy całe swoje serce. Staramy się aby każdy detal był dopracowany w najwyższym możliwym stopniu a udaje nam się to dzięki współpracy z najlepszymi.

Podstawę naszej marki stanowią kolekcje stworzone na uroczystość Chrztu Świętego. Minimalistyczne, skromne ale niezwykle eleganckie sukienki sprostają Państwa najwyższym oczekiwaniom.

Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany. Poza naszymi autorskimi kolekcjami znajdziecie w naszym sklepie internetowym również inne czołowe polskie marki które uzupełniają naszą ofertę. Żadna z marek nie znalazła się tu przypadkowo, to top polskiego handmadu i rękodzieła.

Zapraszamy.


Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w sklepie internetowym Mali Clothes