W dniach od 15.07 do 28.07 przebywamy na urlopie. Zamówienia będą realizowane po powrocie.

Jak zorganizować Chrzest?

Czekają Was Chrzciny? Podpowiemy jak je zorganizować. Z Waszych wiadomości wynika, że często macie problemy z ich organizacją. Pomożemy! Jak we wszystkim, podstawa to dobry plan.

1. Wybór rodziców Chrzestnych 
To podstawowy i najważniejszy element. Wybór musi być przemyślany. To oni sprawują pieczę i opiekę nad chrzczonym dzieckiem. To ogromna odpowiedzialność i rola dlatego nie podejmujcie wyboru pochopnie. Te osoby będą blisko Twojego dziecka już do końca życia. To poważna sprawa.

2. Kościół
Do kościoła udajemy się w celu zarezerwowania terminu Chrztu oraz dopełnienia formalności. Należy dostarczyć zaświadczenie o ślubie kościelnym, akt urodzin dziecka i zaświadczenia z parafii chrzestnych, że mogą pełnić tę funkcję.

3. Organizacja przyjęcia 

Dużo zależy od listy gości. Jeśli mamy na niej kilka najbliższych osób to możemy zorganizować przyjęcie zarówno we własnym domu jak i restauracji. Jeśli na liście jest więcej osób to stanowczo polecamy zorganizowanie tej uroczystości w restauracji. Uwierzcie ,że daje to poczucie spokoju i odprężenia w tym i tak naładowanym emocjami dniu. Ostatnią rzeczą o której chcecie w tym dniu myśleć to czy zupa nie będzie za słona i czy kotlet się nie przypali.

Więcej o organizacji przyjęcia zarówno w domu jak i w restauracji w innych naszych postach na blogu.

No to teraz do dzieła. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.


Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w sklepie internetowym Mali Clothes